Papier ścierny rolka 93 mm x 30 m, Klingspor PS 30 D Zobacz większe

Papier ścierny rolka 93 mm x 30 m, Klingspor PS 30 D

5907560054229

Nowy produkt

Papier ścierny rolka 93 mm x 30 m, Klingspor PS 30 D

46,89 zł brutto

38,12 zł netto

Opis produktu

Rolka ścierna z papieru KLINGSPOR PS 30 D

Rolki ścierne z papieru marki KLINGSPOR są materiałem ściernym o uniwersalnym zastosowaniu. Doskonale sprawdzają się przy pracach remontowych, przy usuwaniu starych powłok lakierniczych, przy produkcji drewnianej czy matowaniach powierzchni. Rolki są bardzo wytrzymałe, doskonale sprawdzają się przy szlifowaniu dużych powierzchni. Produkt przeznaczony jest do szlifowania ręcznego. Tam, gdzie wymagana jest precyzja i większa dokładność polecamy zastosowanie kostki szlifierskiej. Jako ziarno zastosowano standardowy elektrokorund, ścierniwo twarde i ciągliwe. W sprzedaży dostępne są standardowe wymiary. KLINGSPOR w tym modelu i wymiarze oferuje 1 granulację - P40. Inne modele i wymiary rolek znajdziecie na pozostałych ogłoszeniach.

Rolka ścierna - budowa, nasyp

Rolki ścierne PS 30 D wykonane są z papieru, jako ziarno zastosowano elektrokorund. Papier D jest wytrzymały na rozrywanie, nadający się do cięciaJako ziarno zastosowano elektrokorund (tlenek glinu). Jest to najbardziej uniwersalne ścierniwo, doskonale sprawdzające się w szlifowaniu metali, drewna, stali, farb, lakierów i wielu innych materiałów. 

Rolka ścierna - zastosowanie

Rolki PS 30 D wykorzystywane są głównie do szlifowaniu metali, farb, lakierów, szpachli i drewna. Produkt sprawdza się w usuwaniu lotnej rdzy, matowaniu powierzchni, obróbce drewna, renowacji mebli, usuwaniu starych powłok lakierniczych, obróbce zgrubnej metali. Zalety PS 30 D doceni wiele branż, m.in. lakiernicy, blacharze, cała branża obróbki drewna, zakłady produkcyjne czy przydomowi majsterkowicze.

Parametry:

  • wymiar w mm: 93 x 30 000
  • obszar zastosowania: farby, lakier, szpachle, drewno
  • możliwe obszary zastosowania: metal uniwersalnie
  • rodzaj ziarna: elektrokorund
  • spoiwo: żywica syntetyczna
  • nasyp: półotwarty
  • podłoże: papier D
  • dostępne granulacje: 40
  • opakowanie zawiera 12 sztuk rolek (ogłoszenie dotyczy 1 sztuki)

Numer artykułu Szerokość w mm Długość w mm Granulacja Kolor Opakowanie Kod EAN (opakowanie)
267020 93 30000 40 żółty 12 sztuk 5907560054229


Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl