Papier ścierny rolka 150 mm x 30 m, Klingspor PS 22 F ACT Zobacz większe

Papier ścierny rolka 150 mm x 30 m, Klingspor PS 22 F ACT

4014855329328

Nowy produkt

Papier ścierny rolka 150 mm x 30 m, Klingspor PS 22 F ACT

201,97 zł brutto

164,20 zł netto

Opis produktu

Rolka ścierna do drewna z papieru KLINGSPOR PS 22 F

Rolki ścierne z papieru marki KLINGSPOR są materiałem ściernym stosowanym do obróbki drewna, stali, metali i tworzyw sztucznych. Doskonale sprawdzają się przy szlifowaniu twardych gatunków drewna, jak dąb, orzech, mahoń, jesion, grab czy heban. Produkt przeznaczony jest do szlifowania ręcznego oraz za pomocą szlifierek oscylacyjnych. Jako ziarno zastosowano standardowy elektrokorund, ścierniwo twarde i ciągliwe. W sprzedaży dostępne są standardowe wymiary. KLINGSPOR w tym modelu i wymiarze oferuje 1 granulację - P40. Inne modele i wymiary rolek znajdziecie na pozostałych ogłoszeniach.

Rolka ścierna - budowa, nasyp

Rolki ścierne PS 22 F wykonane są z papieru, jako ziarno zastosowano elektrokorundPapier F jest podkładem papierowo-płóciennym, z właściwościami antystatycznymi. Produkt nadaje się do cięcia, dzięki czemu możemy dopasować rozmiar do własnych potrzebJako ziarno zastosowano elektrokorund (tlenek glinu). Jest to najbardziej uniwersalne ścierniwo, doskonale sprawdzające się w szlifowaniu drewna. W rolce zastosowano nasyp pełny. Ziarno w nim zajmuje ponad 90% powierzchni (dla porównania: nasyp otwarty: 50-70% ; nasyp półotwarty: 70-90%). Dzięki większej ilości nasypu rolka jest agresywniejsza, niż produkt z nasypem pełnym. 

Rolka ścierna - zastosowanie

Rolki PS 22 F wykorzystywane są głównie do szlifowaniu drewna twardego. Produkt sprawdza się w renowacji mebli, obróbce podłóg, szlifowaniu desek, produkcji meblowej, renowacji i produkcji parkietów, obróbce ram okiennych i innych elementach drewnianych, elementów konstrukcyjnych z drewna, kantowników, blatów fornirowanych i drewnopochodnych. Produkt doskonale sprawdza się również przy szlifowaniu elementów z metalu i stal, jak i również przy obróbce elementów z tworzyw sztucznych. Zalety PS 22 F doceni wiele branż, m.in. zakłady meblarskie, parkieciarze, cała branża obróbki drewna, zakłady produkcyjne, ślusarze, spawacze, zakłady produkcji metalowej czy przydomowi majsterkowicze.

Parametry:

  • wymiar w mm: 150 x 30 000
  • obszar zastosowania: drewno twarde
  • możliwe obszary zastosowania: metal uniwersalnie, tworzywa sztuczne, stal, metal nieżelazne
  • rodzaj ziarna: elektrokorund
  • spoiwo: żywica syntetyczna
  • nasyp: pełny
  • podłoże: papier F
  • dostępne granulacje: 40
  • opakowanie zawiera 1 rolkę ścierną (ogłoszenie dotyczy 1 sztuki)

Numer artykułu Szerokość w mm Długość w mm Granulacja Kolor Opakowanie Kod EAN (opakowanie)
289690 150 30000 40 brązowy 1 sztuka 4014855329328


Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl