Ścisk rozpieracz automatyczny QUICK-GRIP MD typ 536 36 cal/900 mm, IRWIN T536QCEL7

T536QCEL7

5706915000108

Nowy produkt

Ścisk rozpieracz automatyczny QUICK-GRIP MD typ 536 36 cal/900 mm, IRWIN T536QCEL7

114,99 zł brutto

93,49 zł netto

Produkt aktualnie niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o terminie dostępności.

Opis produktu

Ścisk stolarski szybkozaciskowy QUICK-GRIP XP HD 12 cal/300 mm marki IRWIN

Ścisk IRWIN QUICK-GRIP MD TYP 536 to profesjonalne narzędzie, które zapewni Ci wyjątkową siłę zacisku i niezawodność podczas różnorodnych zadań w warsztacie czy na budowie.

 • Wyjątkowa siła zacisku: Ten ścisk został zaprojektowany, aby zapewnić imponującą moc zacisku (135kg), która umożliwi pewne i solidne trzymanie nawet największych i najbardziej wymagających materiałów.
 • Wytrzymała konstrukcja: Ścisk IRWIN Quick-Grip MD typ 536 został wykonany z solidnych materiałów o wysokiej jakości, które zapewniają trwałość i długotrwałe użytkowanie.
 • Regulowana długość: Długość 36 cali (900 mm) sprawia, że ten ścisk jest idealny do trzymania dużych przedmiotów lub materiałów o znacznych rozmiarach. Możesz łatwo dostosować go do swoich potrzeb i zapewnić optymalne trzymanie.
 • Ergonomiczny design: Produkt został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkownika. Wygodna rękojeść zapewnia pewny chwyt i kontrolę, co ułatwia obsługę ściska nawet podczas długotrwałego użytku.
 • Uniwersalne zastosowanie: Ścisk IRWIN Quick-Grip MD typ 536 znajdzie zastosowanie w różnorodnych projektach i pracach, takich jak budowa, stolarstwo, naprawy czy konserwacja. Jest niezastąpionym narzędziem dla profesjonalistów i pasjonatów majsterkowania.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym rzemieślnikiem czy amatorskim majsterkowiczem, ścisk IRWIN Quick-Grip MD dostarczy Ci niezbędną moc i niezawodność, które są nieodzowne podczas precyzyjnych prac. Wybierz to narzędzie i ciesz się jego doskonałymi właściwościami przy każdym projekcie, jaki masz do wykonania.

Szybki ścisk z funkcją rozpierania IRWIN 900mm

MECHANIZM QUICK-CHANGE

Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi Quick-Change, zamiana tego ścisku w rozpieracz jest niezwykle łatwa i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Wystarczy jedno szybkie i wygodne przekształcenie, abyś mógł korzystać z narzędzia w zupełnie nowy sposób. Teraz nie musisz tracić czasu na szukanie i wymienianie narzędzi - po prostu wykorzystaj funkcję Quick-Change i ciesz się prostotą i wygodą podczas pracy.


Ścisk stolarski automatyczny IRWIN 90 cm

SZCZĘKA RUCHOMA

Dzięki ruchomej szczęce, ten ścisk umożliwia łatwe zaciskanie nierównych powierzchni. Ta specjalna funkcja zapewnia doskonałe dopasowanie i pewne trzymanie nawet w przypadku elementów o różnych kształtach, grubościach lub niejednorodnych powierzchniach. Niezależnie od tego, czy pracujesz z drewnem, metalami czy innymi materiałami, możesz być pewny, że ruchoma szczęka zapewni Ci stabilność i precyzję podczas mocowania.

Dane techniczne:

 • Marka: IRWIN
 • Zakres/rozstaw: 36 cal/900 mm
 • Siła ścisku: 135 kg
 • Głębokość szczęk: 81 mm
 • Rozstaw rozpierania: 235 mm - 530 mm
 • Waga: 1,80 kg
 • Indeks: T536QCEL7
 • EAN 5706915000108


Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl