Kategorie

Pasy bezkońcowe

Pokazuje 41 - 60 z 76 elementów
Pokazuje 41 - 60 z 76 elementów

Dostępna w naszej hurtowni szeroka oferta materiałów ściernych nasypowych obejmuje między innymi doskonałej jakości pasy bezkońcowe od sprawdzonych, cenionych przez klientów w Polsce i na świecie producentów, takich jak przede wszystkim Klingspor i 3M. Oferowany przez nas asortyment obejmuje pasy szlifierskie do zastosowania w każdym procesie szlifowania oraz we wszystkich najpopularniejszych na rynku narzędziach ściernych - ponadto z powodzeniem realizujemy zamówienia na produkty niestandardowe, w oparciu o indywidualne wytyczne klienta.

Rodzaje pasów szlifierskich

Dzięki szerokiej palecie oferowanych przez nas pasów szlifierskich mogą Państwo z powodzeniem dobrać narzędzia do wszelkich prac w zakresie obróbki szlifierskiej materiałów, w tym szlifowaniu zgrubnym, pośrednim, wykończeniowym, czy też przy polerowaniu elementów lub powierzchni. Pasy ścierne mogą być wykorzystywane przykładowo w procesie szlifowania powierzchni płaskich, czy też elementów cylindrycznych (szlifowanie kłowe, bezkłowe, szlifowanie wolnym pasem, szlifowanie obrotowe, szlifowanie planetarne). Oferujemy pasy bezkońcowe na podłożu papierowym, pasy bezkońcowe na podłożu płóciennym oraz tulejki ścierne.

Taśmy do szlifowania są stosowane w takich elektronarzędziach jak:

 • pilniki taśmowe,
 • szlifierki szerokotaśmowe,
 • szlifierki do krawędzi,
 • szlifierki z pasem poprzecznym,
 • szlifierki taśmowe.


W zależności od rodzaju wybranego podłoża oferowane przez nas taśmy szlifierskie doskonale sprawdzą się w różnych branżach i gałęziach przemysłu m.in. do szlifowania metali czy drewna. Można je również znaleźć w warsztatach rzemieślniczych czy garażach, gdzie są używane do usuwania rdzy czy nierówności powierzchni oraz w obróbce różnorodnych materiałów, w tym:

 • obróbce drewna,
 • stali zwykłej,
 • stali szlachetnej,
 • metali nieżelaznych (INOX),
 • farb,
 • szpachli i lakierów,
 • tworzyw sztucznych,
 • czy też skóry lub szkła.

W naszym asortymencie znajdą Państwo pasy szlifierskie w bardzo szerokim zakresie wymiarów. Oprócz tego jesteśmy również w stanie zrealizować zamówienia na pasy o niestandardowych wymiarach.

Formy łączenia pasów bezkońcowych

W zależności od podłoża ściernego (papier, płótno, tworzywo sztuczne) i przeznaczenia pasu ściernego (maszyna, element kontaktowy, detal), oferowane są różne formy łączenia taśm ściernych, przy czym w praktyce stosuje się dwie formy łączenia: połączenie na zakładkę oraz połączenie na styk. Oferowane przez MK Plastimex pasy do elektronarzędzi występują w różnych wersjach w ramach wskazanych głównych form łączenia, co pozwala na optymalny dobór pasów bezkońcowych do wykonywanego procesu. Zastosowanie solidnego podłoża ściernego oraz łączeń gwarantuje, że pas nie zerwie się nawet przy dużych obciążeniach.

Jako autoryzowany dystrybutor marek Klingspor i 3M realizujemy również zamówienia na pasy bezkońcowe o formach łączenia na indywidualne zamówienie. Papier ścierny bezkońcowy i pasy szlifierskie w wielu wariantach
Co możemy zaproponować w naszym sklepie? Taśmy szlifierskie najwyższej jakości! W grę wchodzą rozmaite rozmiary, ale też ziarnistość, dzięki czemu dopasujecie elementy dokładnie do swoich potrzeb. Przykładowo, pasy ścierne bezkońcowe doskonale nadadzą się do obróbki i szlifowania drewna, ale nie tylko! Niektóre, delikatniejsze warianty, wykorzystuje się również do cyklinowania podłóg. Nie znaleźliście rodzaju, który spełniałby Wasze oczekiwania? W takim razie zachęcamy do kontaktu — oprócz dystrybucji gotowych pasów szlifierskich, wykonujemy także pasy ścierne bezkońcowe na wymiar!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl