Kategorie

Ściernice listkowe talerzowe

Talerzowe ściernice listkowe dostępne w naszej ofercie wykorzystywane są w wielu pracach związanych z obróbką stali lub do kształtowania metali (głównie do robót wykończeniowych – krawędzi, płaszczyzn, spawów). Artykuły do stali i do metali znajdują zastosowanie przede wszystkim w branży przemysłowej oraz budownictwie, ale można je znaleźć również w domowych warsztatach. Ściernica może być płaska lub wypukła, w zależności od tego, do jakiego rodzaju czynności będzie przeznaczona. Strukturę ściernic listkowych talerzowych tworzy materiał ścierny pokryty specjalnym włóknem, elektrokorundem zwyczajnym lub cyrkonowym. Ułożenie poszczególnych listków (lameli) zapewnia lepszą efektywność i szybkość pracy z narzędziem. Dobrej jakości produkty mają wysoką wydajność na szlifierkach kątowych we wszystkich klasach mocy. Warto dodać, że każda ściernica z naszego asortymentu wyróżnia się brakiem poślizgu nawet przy niewielkiej sile nacisku.

Czytaj więcej

Gdzie warto kupić ściernice listkowe talerzowe do stali i metali?

W narzędzia takie jak ściernice najlepiej zaopatrywać się w specjalistycznych punktach, które oferują wyłącznie sprawdzone oraz trwałe produkty, gwarantujące bezpieczną i wydajną pracę. Personel takiego sklepu chętnie doradzi optymalne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb klienta, zaproponuje również konkurencyjne ceny. Dodatkowymi zaletami zakupów u autoryzowanego dystrybutora są: szeroki wybór asortymentu, atrakcyjne promocje i szybki czas realizacji zamówień. Profesjonalny dostawca zapewnia również dostępność wyrobów komplementarnych, które są przydatne w pracy ze ściernicami.

Warto dodać, że podczas wyboru konkretnej ściernicy listkowej talerzowej należy wziąć pod uwagę rodzaj prac, podczas których będzie wykorzystywana, a także jej formę, która może być płaska lub wypukła. Ważną kwestią jest również średnica – będzie zależała ona m.in. od modelu szlifierki kątowej i powierzchni przeznaczonej do wykończenia.

Filtruj produkty

Średnica

Aktywne filtry:

    Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
    Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
    Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl