Kategorie

Ściernice trzpieniowe ceramiczne

Filtruj produkty

Producent
Typ

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

  Oferta naszej hurtowni materiałów ściernych obejmuje również ściernice trzpieniowe marki Norton, które są dostępne ze spoiwem ceramicznym oraz spoiwem organicznym. Ściernice trzpieniowe wykorzystywane są tam, gdzie inne ściernice nie mogą. Jeśli obrabiany przedmiot jest mały, zakrzywiony lub o skomplikowanym kształcie lub nie nadaje się do innych aplikacji ściernych, to w takich przypadkach rozwiązaniem może być zastosowanie trzpieniówek.

  Czytaj więcej

  Rodzaje i zastosowanie ściernic trzpieniowych

  Ściernice trzpieniowe dostępne są zarówno w różnych wymiarach, jak i kształtach i granulacjach ziarna. Ściernice na trzpieniu w kształcie A nadają się najlepiej do ciężkiego lub średniego wygładzania powierzchni, kształt B ściernic pozwala na lekkie gratowanie, wykańczanie i polerowanie elementów, natomiast kształt W przeznaczony jest do szlifowania ręcznego oraz precyzyjnego ciężkiego lub średniego naddatku.

  Jeśli chodzi o granulacji ziarna to gradacje 36 i grubsze świetnie sprawdzą się przy szlifowaniu zgrubnym, natomiast granulacje 60 i 90 rekomendowane są w celu uzyskania gładkiego wykończenia i szlifowania wąskich powierzchni.

  Ściernice trzpieniowe mogą znaleźć zastosowanie szczególnie w takich branżach jak odlewnictwo, lotnictwo, produkcja metalowe i narzędziownie – generalnie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze szlifowaniem dużych ilości materiałów, trudnymi kształtami elementów, czy ciasnymi przestrzeniami.

  Szeroki wybór do każdego zastosowania

  W naszej hurtowni mogą Państwo zamówić ściernice w niezwykle szerokiej gamie rozmiarów – w ofercie mamy ponad 200 rozmiarów ściernic trzpieniowych w 80 różnych kształtach, granulacjach od 36 (intensywna usuwanie materiałów) do 120 (dedykowanych do wykończenia powierzchni) i wymiarach trzpieni wynoszących 3 mm, 6 mm i 8 mm. Dostępne są ściernice ze spoiwem ceramicznym, jak i organicznym.

  Dzięki tak szerokiej palecie ściernic w naszej hurtowni dostępne są rozwiązania do praktycznie każdego zastosowania.

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl