Kategorie

Rękawice gumowe oraz z tworzyw sztucznych

Filtruj produkty

Rodzaj powleczenia

Aktywne filtry:

  Pokazuje 21 - 40 z 76 elementów
  Pokazuje 21 - 40 z 76 elementów

  Rękawice gumowe — szeroka gama zastosowania

  W naszej ofercie dostępne są rękawice lateksowe, które dzięki chropowatej strukturze ułatwiają chwytanie i doskonale sprawdzają się podczas codziennych prac. Idealnie dopasowują się do dłoni oraz są elastyczne i wygodne w noszeniu. Zapobiegają ślizganiu się chwytanych przedmiotów, dlatego sprawdzą się podczas prac w domu, jak i na zewnątrz. Oferujemy również popularne floki wielokrotnego użytku. Uważane są one za trwałe i niezbędne rękawice gospodarcze w każdym domu i ogrodzie. Doskonała struktura tworzywa zapewnia odporność na detergenty, a kontakt z chemikaliami chroni dłonie i gwarantuje należyte bezpieczeństwo. Rękawice flokowane to niezbędnik każdego domu.

  Dostępne w naszej ofercie rękawice winylowe są bardzo elastyczne, dlatego są odporne na rozciąganie. To tania i atrakcyjna alternatywa podczas wykonywania codziennych czynności, by ochronić dłonie przed zabrudzeniem. Doskonałej jakości rękawice nitrylowe i rękawice lateksowe mają szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym oraz podczas prac mechanicznych. Jako alternatywę proponujemy rękawice bezpudrowe, które polecamy szczególnie do gastronomii oraz dla branży medycznej.

  Rękawice gumowe oraz z tworzyw sztucznych — wykorzystywane materiały

  Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z bezpiecznego lateksu, nitrylu, winylu i neoprenu. Dzięki temu posiadają doskonałe właściwości ochronne przed detergentami i środkami, które wykazują negatywny wpływ na skórę dłoni. Rękawice gumowe oraz z tworzyw sztucznych sprawdzą się na co dzień podczas wielu czynności. Doskonałym uzupełnieniem są zarękawki, które chronią odzież przed przemakaniem. Oferujemy produkty tylko najwyższej jakości od sprawdzonych producentów: REIS, OGRIFOX, UVEX, ANSELL, DUPONT.

  Rękawice gumowe to niezbędny element podczas praktycznie każdego rodzaju prac. W grę wchodzi ogrodnictwo? Prace magazynowe? A może mechanika bądź zwyczajne sprzątanie mieszkania? W każdym z tych przypadków rękawice ochronne gumowe pozwolą zadbać o dłonie. Chodzi oczywiście o ochronę przed kontaktem ze szkodliwymi płynami, jak i o higienę. Oprócz „zwykłych” prac, w naszej ofercie znajdziecie również lateksowe rękawice gumowe. Robocze wyposażenie tego rodzaju nada się nawet dla branży… medycznej! W tym przypadku ich głównym założeniem i celem korzystania jest przede wszystkim sterylność oraz ograniczenie bezpośredniego kontaktu z pacjentami. Oczywiście nie tylko to wchodzi w grę, ponieważ lateksowe rękawice robocze gumowe często wykorzystują osoby zajmujące się sprzątaniem!

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl