Kategorie

Arkusze ścierne

Pokazuje 1 - 20 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 28 elementów

Nasza oferta obejmuje arkusze ścierne, które doskonale sprawdzają się m.in. w przypadku obróbki metali, drewna, szpachli oraz zdejmowania warstw starych farb lub lakierów. W asortymencie znajdą Państwo materiały ścierne o różnych granulacjach, rozmiarach czy kształtach. Korzystamy wyłącznie z produktów znanych i cenionych firm. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem materiałów ściernych takich marek jak Klingspor oraz Norton, które wybierane są przez profesjonalistów z całego świata. Starannie selekcjonujemy oferowane artykuły, gwarantując tym samym ich najwyższą jakość i niezawodne użytkowanie.

Czytaj więcej

Szeroki wybór rozmiarów i granulacji arkuszów ściernych

Arkusze ścierne są bardziej poręcznym i uniwersalnym odpowiednikiem krążków. W przeciwieństwie do tych drugich, papiery nie wymagają używania narzędzi ściernych. Arkusz ścierny może być używany manualnie, a jego zdecydowanie największą zaletą jest dostępność w różnych rozmiarach. Umożliwia to dobranie odpowiedniego narzędzia do obrabianej powierzchni. Papier ścierny w arkuszach może być używany zarówno do szlifu na sucho, jak i na mokro, co gwarantuje pełną dowolność pracy niezależnie od warunków.

W MK Plastimex oferujemy papiery oraz płótna ścierne w arkuszach o standardowych rozmiarach: 230x280 mm, 200x650 mm, 115x230 mm czy 70x125 mm. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zamówień również na arkusze o niestandardowych wymiarach. Wiele z nich doskonale sprawdza się nie tylko przy szlifowaniu ręcznym, ale także z wykorzystaniem różnego rodzaju szlifierek. Wysoka elastyczność i trwałość materiałów zapewnia bardzo dobre dopasowanie do obrabianej powierzchni, dzięki czemu arkusze ułatwiają szlifowanie nieregularnych powierzchni oraz detali. To także gwarancja idealnego szlifu przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładu sił.

Producenci tacy jak Klingspor czy Norton dostarczają arkusze ścierne o różnych poziomach granulacji. W naszej ofercie można znaleźć materiały grubo i drobnoziarniste w zakresie od P24 aż do P2000. Dysponujemy arkuszami ściernymi z nasypami pełnymi, jak i półotwartymi z ziarnem w postaci węglika krzemu lub elektrokorundu. Dzięki temu każdy fachowiec znajdzie produkty idealnie dopasowane do swoich wymagań.

Produkty dla branży samochodowej

Znajdą u nas Państwo również wodoodporny papier ścierny, który doskonale sprawdzi się we wszelkich warsztatach lakierniczych lub blacharskich. Wykorzystuje się go do efektywnej obróbki materiałów twardych i ciągliwych. Nadaje się do szlifowania na mokro oraz na sucho i doskonale radzi sobie z farbami, szpachlami czy lakierami. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące arkuszy ściernych oferowanych w MK Plastimex – zapraszamy do kontaktu.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl