Kategorie

Włóknina szlifierska w arkuszach

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Włóknina szlifierska – arkusze

Włóknina do szlifowania to podstawa zarówno w przydomowym warsztacie, jak i w zastosowaniach profesjonalnych. Jest stosowana podczas prac ręcznych, a także tych z wykorzystaniem elektronarzędzi takich jak szlifierki. Z jej pomocą można oczyszczać różnego rodzaju materiały, polerować je, szlifować oraz przygotowywać do malowania czy lakierowania.

Włóknina szlifierska – arkusze dostępne w naszej hurtowni

W naszej hurtowni możesz kupić arkusze włókniny szlifierskiej w najróżniejszych wariantach. Znajdzie się tutaj włóknina w kolorze brunatnym, brązowym, ciemnozielonym i zielonym. Wśród proponowanych granulacji można wymienić 80, 120, 180 czy 240. Oferowane wymiary arkuszy to 150x200 lub 152x229 mm.

Włóknina szlifierska – arkusze, rodzaje

Podczas wyboru włókniny szlifierskiej istotne jest przede wszystkim ziarno, dlatego też ziarnistość proponowanych produktów została podzielona na różne kategorie. Wśród nich znalazły się warianty o nazwach Coarse, Medium, Very Fine Heavy Duty, Very Fine General Purpose, Very Fine, Ultra Fine. To pozwala dobrać produkt najlepiej dopasowany do konkretnego zastosowania. Do zdzierania farby czy intensywniejszej obróbki metali potrzebny będzie arkusz ścierny Coarse, natomiast do wygładzania powierzchni tworzyw sztucznych przydatny będzie przykładowo wariant Ultra Fine.

Włóknina ścierna – obszary zastosowania

Każdy arkusz włókniny szlifierskiej, który znajduje się w naszej ofercie, jest wykonany z żywicy syntetycznej oraz ziarna o dobrych właściwościach użytkowych – elektrokorund znany jest z tego, że ma uniwersalne zastosowanie. Proponowana włóknina szlifierska idealnie nadaje się do obróbki materiałów takich jak stal szlachetna, tworzywa sztuczne i drewno. Sprawdza się m.in. do:

  • uszlachetniania powierzchni,
  • nadawania jej określonej faktury lub wzoru,
  • ściągania lakierów, farb, szpachli,
  • wygładzania drewna i usuwania zadziorów.

Zalety włókniny ściernej w arkuszach

Włóknina ścierna z elektrokorundu to produkt wyjątkowo elastyczny. Nie zapycha się podczas pracy i pozwala na sprawne wykonywanie swoich obowiązków. Forma arkuszy jest łatwa w przechowywaniu i transporcie, a także zastosowaniu z najróżniejszymi narzędziami, które można znaleźć w warsztacie. Włóknina ścierna w arkuszach sprawdzi się również podczas obróbki ręcznej, gdy wymagana jest nieco większa precyzja.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i znalezienia produktu najlepiej dopasowanego do swoich potrzeb. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt!

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl