Kategorie

Tarcze diamentowe do maszyn - wycinanie szczelin

Filtruj produkty

Producent
Średnica tarczy
Grubość tarczy

Aktywne filtry:

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

  Tarcze diamentowe do maszyn to z pewnością najlepsze narzędzia do cięcia i szlifowania dostępne aktualnie na rynku. Dzięki dużej wydajności i uniwersalności możemy znaleźć tarcze diamentowe w praktycznie każdej branży, w której konieczne jest wykorzystanie narzędzi do cięcia bądź szlifowania twardych materiałów. Zastosowanie tarcz diamentowych jest naprawdę szerokie, dzięki czemu świetnie sprawdzają się zarówno w profesjonalnych zakładach i firmach budowlanych, jak i w amatorskich warsztatach domowych.

  Tarcze diamentowe do maszyn – jakie mają właściwości?

  Tarcze diamentowe służą przede wszystkim do cięcia materiałów twardych i bardzo twardych. Produkty te zastosowanie znajdą w obróbce:

  • ceramiki,
  • granitu,
  • glazury,
  • terakoty,
  • płytek,
  • gresu,
  • kamienia,
  • betonu,
  • asfaltu,
  • drewna,
  • marmuru.

  Narzędzia diamentowe uznawana są także za niezwykle uniwersalne ze względu na swoją wyjątkową ostrość i wytrzymałość. Spoiwo, w którym umieszczone są kawałki diamentów sprawia, że tarcze diamentowe są w stanie przeciąć lub wyszlifować praktycznie każdy surowiec i materiał. Tarcze trudno ulegają stępieniu. Dodatkowo świetnie sprawdzają się na różnych prędkościach cięcia i szlifowania.

  Tarcze diamentowe do cięcia betonu i asfaltu

  Tarcze diamentowe cieszą się ogromną popularnością w branży budowlanej i remontowej, wykazują bowiem właściwości, które umożliwiają obróbkę niezwykle twardych materiałów takich jak beton lub asfalt. Tarcze diamentowe do cięcia asfaltu sprawdzają się również w różnego rodzaju pracach drogowych. Tarcza z kawałkami diamentów to gwarancja niezawodności i wydajności, co znacznie przekłada się na komfort i efektywność pracy.

  Do cięcia betonu i asfaltu najlepiej wybrać tarcze diamentowe segmentowe ze szczelinami lub tarcze diamentowe segmentowe bez szczelin, którymi można ciąć większość twardych materiałów. Jednocześnie, aby uniknąć szybszego zużycia, warto korzystać z narzędzi dedykowanych jednemu rodzajowi surowca.

  MK Plastimex – wysokiej jakości tarcze diamentowe

  W asortymencie MK Plastimex znajdziesz bogatą ofertę tarcz diamentowych przeznaczonych do wielu prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych. Dostępne u nas diamentówki to jakość i trwałość zagwarantowana przez cenionych w branży producentów narzędzi szlifierskich, potwierdzona dodatkowo certyfikatami.

  W naszym sklepie znajdziesz tarcze o różnej grubości oraz średnicy, dzięki czemu z łatwością dopasujesz odpowiedni produkt do Twoich wymagań oraz do zakresu prowadzonych prac. Tarcze z segmentami spawanymi laserowo gwarantują płynne cięcie przy braku wibracji. Jednocześnie każda tarcza z MK Plastimex cechuje się długą żywotnością w atrakcyjnej cenie.

  Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl