Spółka MK Plastimex to rodzinna firma powstała w 2013 roku. Od początku funkcjonowania na rynku prowadzimy działalność w zakresie handlu hurtowego i detalicznego materiałami ściernymi, artykułami BHP i elektronarzędziami. Nasza siedziba, biuro oraz powierzchnie magazynowe mieszczą się w Ciciborze Dużym 60a, 21-500 Biała Podlaska.

Już w pierwszym roku działalności zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem artykułów BHP firmy REIS, natomiast od lipca 2014 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem materiałów ściernych firmy Klingspor. W listopadzie 2015 roku uzyskaliśmy również status oficjalnego dystrybutora materiałów ściernych marki NORTON. Ponadto, nasza oferta handlowa obejmuje artykuły BHP i materiały ścierne międzynarodowej korporacji 3M, a także wielu innych producentów (m.in. MIDHAGE, CORMAT, OSBORN, LEBER & HOLLMAN, UVER, PPO STRZELCE OPOLSKIE). W swojej ofercie posiadamy również elektronarzędzia uznanych marek, takich jak Stanley, Black&Decker, DeWalt, Irwin.

Stałą obsługą objęliśmy już kilkaset firm z branży stolarskiej, meblowej, metalowej oraz zakłady usługowe i punkty handlowe na terenie całej Polski oraz z Niemiec, Białorusi i Ukrainy.

Katalog produktów zamieszczony w sklepie internetowym dostarczy Państwu podstawowych informacji na temat naszej oferty, którą staramy się sukcesywnie rozszerzać, aby w jak najlepszy sposób odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych klientów.

Zapraszamy również do korzystania ze stron internetowych naszych głównych dostawców – firmy REIS (www.reis.pl) oraz firmy Klingspor (www.klingspor.pl). Na podanych stronach mogą Państwo znaleźć pełną gamę produktów, które jesteśmy w stanie Państwu zaoferować.

Uprzejmie prosimy o kontakt, gdyby w katalogu naszego sklepu nie znaleźli Państwo interesujących Was produktów – stale uzupełniamy naszą ofertę handlową. Jesteśmy w stanie podjąć się również realizacji zamówień na produkty niestandardowe, a także personalizacji produktów.

Długoterminowa, oparta na wzajemnym zaufaniu i przede wszystkim uczciwa współpraca handlowa jest kluczem w funkcjonowaniu naszej spółki. Staramy się zapewniać Państwu atrakcyjne warunki handlowe oraz coraz szerszą gamę oferowanych produktów o najwyższej jakości.

Nowy kanał sprzedaży w postaci sklepu internetowego uruchomiliśmy przede wszystkim z myślą o naszych Klientach, prosimy więc o informacje o wszelkich niedogodnościach, jakie napotkają Państwo przy korzystaniu z naszej witryny.

Jeżeli zdecydują się Państwo na nawiązanie z nami współpracy, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Właściciele, Zarząd i Pracownicy MK Plastimex Sp. z o.o.


Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl