Kategorie

Siatka ścierna

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Podczas procesu szlifowania istotną rolę grają odpowiednie materiały przeznaczone do wykonywania wspomnianych prac. Jednym z nich jest siatka ścierna - wysokojakościowy produkt o powierzchni z tysiącem otworów. W naszym asortymencie znajdą Państwo materiały od renomowanych marek, charakteryzujące się wytrzymałością i elastycznością.

Czytaj więcej

Charakterystyka siatek ściernych z naszej oferty

Przygotowaliśmy dla Państwa siatki ścierne o najwyższej jakości wykonania, wyróżniające się wyjątkową solidnością i trwałością. To produkty niezwykle wydajne, pozwalające na użytkowanie ich do szlifowania ręcznego oraz maszynowego. Wykonanie z elektrokorundu lub węglika krzemu sprawia, że dostępne materiały charakteryzują się najlepszymi cechami wymaganymi w dziedzinie budownictwa. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji możliwe jest sprawne i bezproblemowe wykonywanie swojej pracy.

Zastosowanie materiałów w pracy

Akcesoria w postaci siatek ściernych przeznaczone są głównie do prac budowlanych i wykończeń w domach lub pomieszczeniach służbowych. Siatka odpowiednio przygotowuje powierzchnię pod dalsze etapy remontu lub metamorfoz. Nasze materiały mogą być stosowane na sucho lub mokro, co pozwala na skuteczne odprowadzanie pyłu. Dzięki otworom możliwe jest także ograniczenie efektu pętelkowania i odpowiednie szlifowanie tworzywa.

Poniżej przedstawiamy Państwu nasze siatki ścierne o odmiennej charakterystyce i wykonaniu. Gwarantujemy możliwość znalezienia czegoś w sam raz dla siebie.

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl