Klocek ścierny 4-stronny 100x68x27 mm Zobacz większe

NORTON Klocek szlifierski 100x68x26 mm

8711479443763

Nowy produkt

NORTON Klocek szlifierski  100x68x26 mm

2,20 zł brutto

1,79 zł netto

Opis produktu

Klocek szlifierski elastyczny marki Norton

Gąbki polerskie zostały stworzone specjalnie do obróbki różnorodnych materiałów, takich jak drewno, farby i metal. Ich elastyczność pozwala na zastosowanie ich na różnych rodzajach powierzchni - zarówno na zakrzywionych, wyprofilowanych, jak i płaskich.

Główne cechy produktu:

 1. Wielofunkcyjność: gąbki polerskie zostały zaprojektowane z myślą o różnorodnych materiałach, dzięki czemu są wszechstronne i skuteczne w obróbce drewna, farb i metalu. To doskonały wybór, jeśli potrzebujesz jednego uniwersalnego narzędzia na wiele zastosowań.

 2. Elastyczność: Dzięki swojej elastyczności, gąbki doskonale radzą sobie z zakrzywionymi, wyprofilowanymi oraz płaskimi powierzchniami. Bez względu na kształt i kontur, uzyskasz jednolite i profesjonalne wykończenie.

 3. Wykorzystanie na mokro i na sucho: gąbki można używać zarówno na mokro, co na sucho, co daje Ci większą elastyczność w dostosowaniu pracy do Twoich potrzeb.

 4. Doskonała penetracja: Dzięki swojej konstrukcji, gąbki docierają do miejsc, które są trudno dostępne dla arkuszy papieru ściernego, zapewniając Ci pełną kontrolę nad obrabianymi powierzchniami.

 5. Wysoka trwałość: Nasze gąbki polerskie są wytrzymałe i zmywalne, co oznacza, że można je wielokrotnie używać. To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, które przedłuża żywotność produktu.

Parametry:

 • wymiary w mm: 100x68x26
 • główny obszar zastosowań: ogólne zastosowanie (drewno, farby, metal, stal. stal nierdzewna, płyty wiórowe itd.)
 • rodzaj ziarna: tlenek glinu
 • gąbki przeznaczone do szlifu ręcznego
 • dostępne granulacje: 60, 80, 100, 120, 150, 180, 220
 • opakowanie zawiera 250 sztuk tarcz (ogłoszenie dotyczy jednej tarczy)


POWIĄZANE PRODUKTY

Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl