Pas bezkońcowy do szerokotaśmówki 1115x2200 mm, Klingspor PS 28 F Zobacz większe

Szeroki pas bezkońcowy 1115x2200 mm, Klingspor PS 28 F

Nowy produkt

Szeroki pas bezkońcowy 1115x2200 mm, Klingspor PS 28 F

Ostatnie egzemplarze!

72,78 zł brutto

59,17 zł netto

Opis produktu

Pas bezkońcowy do szlifierki szerokotaśmowej KLINGSPOR PS 28 F

Pas bezkońcowy z papieru płóciennego marki KLINGSPOR jest materiałem ściernym przeznaczonym głównie do obróbki drewna, skóry i tworzyw sztucznych. Jako ziarno użyto elektrokorundu, twardego i zarazem ciągliwego ścierniwa. Produkt doskonale sprawdza się przy szlifowaniu twardego i miękkiego drewna, w tym desek, parkietów, elementów do budowy mebli, kantówek i innych elementów konstrukcyjnych, wykończania krawędzi skór, nadawania jej struktury czy obróbce plastików i innych tworzyw sztucznych. PS 28 F stosowany jest głownie w szlifierkach szerokotaśmowych. W sprzedaży dostępne są standardowe wymiary, dopasowane pod normy panujące na rynku maszyn. Pasy charakteryzują się wysoką odpornością na zapychanie - zastosowana tutaj nasyp otwarty, znakomicie odprowadzający zeszlifowany pył. Niewątpliwą zaletą pasa są antystatyczne właściwości. Inne wymiary pasów bezkońcowych znajdziecie na pozostałych ogłoszeniach.

Pas bezkońcowy - budowa, nasyp i forma łączenia

Pasy bezkońcowe wykonane są na podłożu z papieru płóciennego w połączniu z nasypem z elektrokorundu. Papier F jest podkładem papierowo-płóciennym, z właściwościami antystatycznymi. Polecany jest do szlifowania płaszczyzn i krawędzi. Jako ziarno zastosowano powszechnie znany elektrokorund (tlenek glinu). Jest to najbardziej uniwersalne ścierniwo, doskonale sprawdzające się w drewnie, tworzywach sztucznych i skórach. W taśmie zastosowano nasyp otwarty. Ziarno w nim zajmuje 50-70% powierzchni pasa (dla porównania: pełny: ponad 90% ; nasyp półotwarty: 70-90%). Dzięki mniejszej ilości nasypu pas jest w stanie odprowadzić więcej zeszlifowanego materiału, niż produkt z nasypem pełnym. W taśmach ściernych PS 28 F zastosowano łączenie F1 - zakładkowe klejone. Sposób łączenia zapewnia pewną pracę, bez zerwań.

Pas bezkońcowy - zastosowanie

Pasy bezkońcowe PS 28 F wykorzystywane są głównie do szlifowania drewna miękkiego i twardego, skór i tworzyw sztucznych. Produkt sprawdza się w szlifowaniu desek, kantowników, elementów konstrukcyjnych z drewna, parkietów, blatów i innych dużych elementów drewnianych, obróbce skór, nadawaniu jej struktur, obróbce krawędzi, wytwarzaniu weluru a także obróbce elementów z tworzyw sztucznych. Zalety PS 28 F docenią stolarze, zakłady obróbki drewna, zakłady rzemieślnicze, kaletnicy, zakłady garbarskie czy przydomowi majsterkowicze.

Jak dobrać pas bezkońcowy?

Aby prawidłowo dobrać pas potrzebna jest szerokość i długość robocza elektronarzędzia, podawana w milimetrach. Informację znajdziemy na tabliczce znamionowej szlifierki, opakowaniu, ew. stronie internetowej producenta. Ponadto produkt dobieramy pod zakres prac - inne podłoże wybieramy przy obróbce stali, a inne do pracy w drewnie. Pasy PS 28 F są produktem do obróbki drewna, skór i tworzyw sztucznych - przez zastosowany nasyp, podłoże i ziarno są doskonałym wyborem do bezproblemowej pracy z tymi materiałami. 

Parametry:

 • wymiar w mm: 1115x2200
 • główny obszar zastosowań: drewno
 • możliwe obszary zastosowania: metal uniwersalnie, metal nieżelazne, farby, lakiery, szpachle, tworzywa sztuczne
 • rodzaj ziarna: elektrokorund
 • spoiwo: żywica syntetyczna
 • nasyp: otwarty
 • podłoże: papier F
 • dostępne granulacje: 220
 • pasy bezkońcowe do zastosowania w szlifierkach szerokotaśmowych
 • dostępne wymiary (w mm): 150x6450, 150x6500, 150x6700, 150x7200, 200x1600, 630x1900, 930x1900, 1120x1900, 1115x2200, 1350x2620
 • ogłoszenie dotyczy jednego pasa bezkońcowego


Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl