Włóknina szlifierska w rolce FINE (P240) 115 mm x 10 m, KLINGSPOR NRO400 Zobacz większe

Włóknina szlifierska w rolce FINE (P240) 115 mm x 10 m, KLINGSPOR NRO400

278414

5907560036874

Nowy produkt

Włóknina szlifierska w rolce FINE (P240) 115 mm x 10 m, KLINGSPOR NRO400

190,55 zł brutto

154,92 zł netto

Produkt aktualnie niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o terminie dostępności.

Opis produktu

Włóknina szlifierska w rolce KLINGSPOR NRO400

Elastyczna rolka z włókniny, wyposażona w nasyp z elektrokorundu, doskonale nadaje się do uszlachetniania powierzchni, zarówno metali, stali szlachetnej, jak i drewna. Materiał ścierny, jakim jest elektrokorund, jest idealny do obróbki powierzchni metali i drewna. Spoiwo z żywicy syntetycznej gwarantuje dokładne dopasowanie do obrabianego przedmiotu, co sprawia, że ta rolka włókniny jest niezwykle wszechstronna. Dostępna jest w różnych granulacjach, w tym Very Fine, Fine, Medium i Coarse, co pozwala dostosować ją do konkretnego zastosowania. Granulacje Fine i Very Fine są polecane do dogładzania i nadawania szlachetnej rysy, natomiast Medium i Coarse do czyszczenia i szorstkowania powierzchni. Nie musisz obawiać się zapychania ziarna – ta rolka radzi sobie z tym problemem doskonale.

NRO 400 firmy Klingspor to narzędzie, które sprawdzi się zarówno podczas ręcznego uszlachetniania powierzchni, jak i przy wykorzystaniu elektronarzędzi. Dzięki doskonałym właściwościom ściernym i zdolności dopasowywania się do obrabianego elementu, praca staje się łatwa i wydajna. To także doskonały wybór pod względem stosunku ceny do jakości. Rolka z włókniny Klingspor NRO 400 to produkt, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania podczas pracy zarówno z szlifierkami ręcznymi, jak i podczas ręcznego uszlachetniania powierzchni. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego i równego cięcia materiału na żądany wymiar. Wybierz jakość, wybierz Klingspor NRO 400.

Parametry:

  • szerokość w mm: 115
  • długość w mm: 10 000
  • ziarnistość włókniny: fine (odpowiednik granulacji P240)
  • kolor włókniny: brunatny
  • główny obszar zastosowań: stal, stal szlachetna, metal uniwersalnie, drewno
  • możliwe obszary zastosowania: tworzywa sztuczne, farby, lakiery, szpachle
  • rodzaj ziarna: elektrokorund
  • spoiwo: żywica syntetyczna
  • dostępne ziarnistości: coarse, medium, fine, super fine
  • opakowanie zawiera 1 włókninę szlifierską (ogłoszenie dotyczy jednej sztuki)


Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl