Dostawy realizujemy transportem własnym na terenie miasta Biała Podlaska i naszego regionu lub za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS na terenie całego kraju i za granicą. Koszty przesyłki kurierskiej wynoszą: 15 zł netto przy przedpłacie na konto oraz 18 zł netto przy wyborze płatności przy odbiorze.

Oferujemy Państwu darmową dostawę na terenie całego kraju przy zamówieniach o wartości przekraczającej 500 zł netto. 

Dodatkowo, oferujemy darmową dostawę na terenie miasta Biała Podlaska przy zamówieniach o wartości przekraczającej 50 zł netto. Wartość zamówienia będzie w takim przypadku ostatecznie przez nas korygowana o koszt dostawy naliczony przy składaniu zamówienia w sklepie internetowym.

W przypadku towarów obecnych w magazynie do realizacji zamówienia przechodzimy najpóźniej 24h:

  • od otrzymania potwierdzenia przelewu lub otrzymania przelewu (w zależności, co nastąpi wcześniej) lub
  • od złożenia zamówienia w przypadku wyboru opcji płatności za pobraniem.

W przypadku złożenia zamówienia na towary aktualnie niedostępne (lub niedostępne odpowiednich ilości towaru w magazynie) realizacja zamówienia może zająć do 7 dni roboczych. W skrajnych przypadkach realizacja zamówienia może zająć trochę dłużej, ale o zaistnieniu takiej sytuacji poinformujemy najpóźniej 48h od rozpoczęcia realizacji zamówienia. Zasady rozpoczęcia realizacji zamówienia są w przypadkach dłuższych dostaw takie same, jak przy towarach obecnych w magazynie.

Od momentu wydania towaru z magazynu zamówienie będzie Państwu dostarczone:

  • najpóźniej w następnym dniu roboczym w przypadku dostaw realizowanych na terenie miasta Biała Podlaska,
  • najpóźniej po 2 dniach roboczych w przypadku dostaw realizowanych za pośrednictwem firmy kurierskiej.