Dysk do usuwania rdzy WŁOSY MURZYNA Zobacz większe

Dysk szlifierski z włókniny "WŁOSY MURZYNA" 3M CS-RD 125 x13 x 22 mm X CRS Clean&Strip

Nowy produkt

Dysk szlifierski z włókniny "WŁOSY MURZYNA" 3M CS-RD 125 x13 x 22 mm X CRS Clean&Strip

15,99 zł brutto

13,00 zł netto

Opis produktu

Dysk z włókniny sprasowanej "WŁOSY MURZYNA" 3M CS-RD

Dysk z włókniny sprasowanej 3M CS-RD, często określany potoczną nazwą "włosy murzyna", stanowi niezastąpiony element arsenelu każdego fachowca, poszukującego skutecznego narzędzia do zgrubnego oczyszczania powierzchni płaskich. To produkt marki 3M, cenionej za doskonałą jakość i innowacyjne rozwiązania.

Główne cechy produktu:

 1. Nylonowa Włóknina Łączy Siły: Wykorzystując specjalnie zaprojektowaną nylonową włókninę ścierną o strukturze otwartej oraz węglik krzemu, dysk CS-RD zapewnia efektywne i precyzyjne zgrubne oczyszczanie. To narzędzie, które radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

 2. Gradacja XCRS: Dysk posiada gradację XCRS, co umożliwia wyważone usuwanie warstw, takich jak rdza czy stare farby, bez uszkadzania istotnej struktury obrabianego materiału.

 3. Wyjątkowa Wytrzymałość: Dzięki sztywnej konstrukcji i precyzyjnemu wykonaniu, dysk CS-RD zapewnia nie tylko wysoką wydajność, ale także trwałość, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną żywotność narzędzia.

 4. Precyzyjne Dopasowanie do Detalu: Dzięki nylonowemu włosiu, produkt doskonale dopasowuje się do konturów obrabianego detalu, co umożliwia skrupulatne i dogłębne czyszczenie, zachowując przy tym geometrię materiału.

 5. Wielostronne Zastosowanie: Dyski CS-RD 3M są idealne do usuwania rdzy, korozji, farby, przygotowywania powierzchni przed malowaniem oraz oczyszczania. Sprawdzają się również w procesie usuwania zender i przy czyszczeniu powierzchni przed i po spawaniu.

 6. Profesjonalna Wydajność: Zastosowanie dysków CS-RD 3M przynosi rewelacyjne efekty zarówno w zakładach produkcyjnych i ślusarskich, jak i podczas profesjonalnych prac. Oferują one nie tylko niezawodność, ale także efektywność.

Zastosowanie dysków CS-RD 3M to pewny sposób na osiągnięcie doskonałych rezultatów w czyszczeniu i przygotowaniu powierzchni. To narzędzie, które nie tylko spełni, ale także przewyższy Twoje oczekiwania. Niezależnie od skomplikowanego zadania, dysk CS-RD jest gotów sprostać wyzwaniom, a jego wszechstronność i precyzja czynią go niezastąpionym elementem Twojego zestawu narzędziowego.

Parametry:

 • średnica w mm: 125
 • grubość w mm: 13
 • otwór w mm: 22,23
 • gradacja: X CRS
 • ziarno: otwarta nylonowa struktura z wtopionymi ziarnami węglika krzemu
 • oznaczenie na dysku: CS-RD
 • tarcze do zastosowania w szlifierkach kątowych
 • opakowanie zawiera 10 sztuk dysków (ogłoszenie dotyczy jednego dysku)


Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl