Ściernica prasowana 125x12x22 mm, Norton VORTEX RAPID BLEND 5AM

66254496323

3157629422175

Nowy produkt

Ściernica prasowana 125x12x22 mm, Norton VORTEX RAPID BLEND 5AM

87,51 zł brutto

71,15 zł netto

Opis produktu

Ściernica z włókniny sprasowanej Norton VORTEX RAPID BLEND

Ściernica Norton VORTEX RAPID BLEND to narzędzie, które zmienia reguły gry w obróbce powierzchni. Wyjątkowo wszechstronna, ta ściernica stanowi odpowiedź na różnorodne potrzeby, od lekkiego usuwania ściegów i odprysków spawalniczych, po ciężkie gradowanie i wykończenie ostateczne.

Główne cechy produktu:

 1. Przełomowa Wydajność: Wyposażona w bardzo wydajne ziarno, ściernica VORTEX RAPID BLEND to gwarancja szybkiego usuwania nadmiaru materiału, bez względu na jego trwałość czy twardość. To narzędzie, które skraca czas obróbki, przyczyniając się do zwiększenia produktywności.

 2. Precyzyjne Usuwanie: Zarówno lekkie usuwanie ściegów i odprysków spawalniczych, jak i ciężkie gradowanie, stają się łatwiejsze dzięki tej ściernicy. Dzięki niej osiągniesz dokładność i precyzję, które pozostawiają detale w idealnym stanie.

 3. Uniwersalność Zastosowania: Ściernica VORTEX RAPID BLEND może działać zarówno jak lamelka z ziarnem 80, jak i jak krążek Rapid Blend, co umożliwia jednoczesne przecieranie i wykończenie powierzchni, oszczędzając Twój czas i trud.

ZALETY:

 1. Wyjątkowa Wydajność: Bardzo wydajne ziarno zapewnia szybkie i skuteczne usuwanie nadmiaru materiału, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną wydajność pracy.

 2. Trwałość na Wysokim Poziomie: Ściernica jest dwukrotnie bardziej żywotna niż tradycyjne ściernice konwencjonalne, co oznacza, że wytrzyma dłużej, zachowując pełną efektywność.

Ściernica Norton VORTEX RAPID BLEND to nie tylko narzędzie, to innowacyjne rozwiązanie, które wprowadza nowe standardy w obróbce powierzchni. Niezależnie od zastosowania, ta ściernica pomoże Ci uzyskać doskonałe efekty obróbki i wykończenia, zapewniając jednocześnie szybkość, trwałość i wszechstronność.

Parametry:

 • wymiary w mm: 125 x 12 x 22 mm
 • maksymalna prędkość robocza: 12000 obr/min.
 • granulacja: VORTEX 5AM.
 • główny obszar zastosowań: stal, stopy specjalne
 • ściernice do zastosowania w szlifierkach kątowych
 • opakowanie zawiera 10 sztuk ściernic (ogłoszenie dotyczy jednej ściernicy)


POWIĄZANE PRODUKTY

Inne produkty w tej kategorii

Copyright @ 2018 MK Plastimex Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl